Zamówienia

 1. W sklepie internetowym wiorki.pl możesz zapłacić za zamówienie przelewem tradycyjnym na konto bankowe. Za datę dokonania wpłaty uznaje się datę zaksięgowania środków na rachunku bankowym wiorki.pl.
 2. Zamówienia, za które zapłata nie wpłynie na konto wiorki.pl w ciągu 5 dni roboczych od daty ich złożenia, zostaną automatycznie anulowane.
 3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym.
 4. Sklep internetowy wiorki.pl nie akceptuje płatności przy odbiorze przesyłki.
 5. Wraz z podaniem swoich danych do wysyłki Klient wyraża zgodę na zbieranie, przechowywanie oraz przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z realizacją zamówienia.
 6. W wypadku gdy podane dane nie są kompletne, Wiorki.pl skontaktuje się z Klientem.
 7. Klient może wprowadzać zmiany do zamówienia dopóki nie otrzyma ostatecznej informacji od Wiorki.pl, że zamówienie jest w trakcie realizacji i zmiany już nie są możliwe.
 8. Zamówienie zostaje wpisane w kolejkę do realizacji po zaksięgowaniu całej wpłaty na konto Wiorki.pl oraz uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji odnośnie zamówienia (kolor, tekst, dodatki itp.)
 9. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto podanymi w złotych polskich.
 10. Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki. 
 11. Klient w procesie składania zamówienia może wyrazić wolę otrzymania rachunku, który może zostać załączony do wysyłanej przesyłki lub przesłana drogą elektroniczną, na wskazany adres e-mail.
 12. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.